Jak Naturalnie Uzupełnić Kolagen?

Ty też chcesz wyglądać dużo LEPIEJ?  Uzupełnij kolagen!

 

 

Odbierz Darmowy Poradnik: Jak uzupełnić kolagen? Wpisz Imię i email na który wyślemy niezwłocznie Twój Poradnik. Uzupełnij kolagen i ciesz się młodym wyglądem swojej skóry. Spróbuj – To takie proste! Wyglądaj na 10 lat mniej! Pobierz DARMOWY PORADNIK!

Starzenie się skóry na skutek ubytku kolagenu

Wraz z wiekiem, na skutek utraty kolagenu pogarsza się kondycja naszej skóry, a czynniki zewnętrzne takie jak: promieniowanie słoneczne, wolne rodniki, toksyny, nasilają ten proces.

Pod wpływem czasu w organizmie spada poziom substancji (miedzi, witaminy A, C, E) wspomagających naturalną odnowę włókien kolagenowych. Rezultatem tych procesów jest: pogłębianie się zmarszczek, utrata jędrności i elastyczności skóry, a także jej wysuszenie i zmiana kolorytu. Pojawiają się: opadnięte powieki i policzki, podwójny podbródek jak również głębokie bruzdy na czole, zmarszczki mimiczne, cellulit  oraz rozstępy.

Kolagen to główne białko tkanki łącznej i stanowi około 30 proc. wszystkich protein w ludzkim organizmie. Co ważne, kolagen jest nie tylko składnikiem skóry, ale niemal wszystkich organów ludzkiego ciała.

Zawartość kolagenu w samej skórze jest oceniana na około 70%. Naturalnym procesem jest więc powstawanie zmarszczek, gdy nagle włókna kolagenu tracą swą sprężystość.

Jeżeli Ty też chcesz poznać sekret jak wydłużyć młody wygląd skóry przeczytaj nasz Poradnik. Wyglądaj dużo lepiej od swoich rówieśników! Dostaniesz:

 

onebit_34

pełną wiedzę jak naturalnie zwiększysz swój kolagen – efekty od razu widoczne na Twojej skórze – sprawdzisz i zobaczysz czy to dla Ciebie?

 

onebit_34

zaraz po zapisaniu się możesz sprawdzić na sobie jak to działa! – 98,5% Czytelniczek jest zachwycona pierwszymi efektami!

 

onebit_34wypróbuj na sobie rozwiązanie  problemu zmarszczek, przebarwień, suchej skóry – dosłownie za bezcen! – wystarczy, że pobierzesz swój Poradnik

Zmarszczki, suchość skóry, plamy, przebarwienia, popękane naczynka to wszystko jest konsekwencją zmniejszającej się produkcji kolagenu ustrojowego przez nasze komórki. Procesu starzenia się skóry nie jesteśmy w stanie zatrzymać. Możemy jednak za pomocą dodatkowego kolagenu odłożyć to w czasie.

Co to znaczy?

To znaczy, że będziesz wyglądać młodziej niż Twoje rówieśniczki.

Dodatkowy kolagen rozpoczyna proces głębokiej regeneracji Twojej skóry, co po okresie do 30 dni będziesz widziała sama gołym okiem. Jak to zrobić? Odbierz proste rozwiązania wprost na swojego maila:

Rusztowanie podtrzymujące skórę i odpowiadające za jej naprężenie składa się głównie z kolagenu i elastyny. To ubytek kolagenu, jego coraz mniejsza produkcja powoduje problemy w estetyce twarzy. Słabnące włókna kolagenu rozciągają się. Skóra zaczyna opadać.

Profilaktyka kolagenowa pozwola na powstrzymanie niekorzystnych zjawisk i opóźnia procesy starzenia się skóry. Wzrost poziomu kolagenu w organizmie przywraca skórze blask i rozjaśnia zmatowiałą cerę. Naturalnym sposobem obrony przed tymi zjawiskami jest uzupełnienie braków naszego kolagenu poprzez dostarczanie organizmowi łatwo przyswajalnego, naturalnego kolagenu, w dużym stężeniu i ZAWSZE w postaci trójhelikalnej.

Oczywiście długość procesu regeneracji zależy od indywidualnych cech każdego organizmu. Jeżeli organizm ma dobry kolagen regeneracja nastąpi szybciej. Jeżeli kolagen ustrojowy wymaga głębszej odbudowy ten czas oczywiście wydłuży się…

 

Powstrzymaj swoje zmarszczki na długo! To takie proste.

Wypełnij formularz i Odbierz swój Darmowy Poradnik!