Jak działa napinacz pod oczy COLWAY?

Jak to działa? Zobacz film i efekty  po 15 minutach od zastosowania:

  • Natychmiastowy napinacz skóry wokół oczu.
  • Efekty napięcia osiąga w 10-15 minut.
  • Czas trwania efektu : do 10 godzin po aplikacji zestawu
  • jest mega wydajny, na 1 użycie wystarczy jedna dawka produktu z pompki
  • wystarczy na bardzo długi czas,
  • użyjesz w chwili gdy chcesz wyglądać perfekcyjnie,
  • bez worków, zasinień pod oczami

 

TENSER ma zdolność spektakularnego napinania  zmarszczek i tzw. „worków pod oczami” w ciągu kilkunastu minut po jego aplikacji. Rezultatem tym użytkownik cieszy się w zależności od cech osobniczych skóry – nawet do 10 godzin.

TENSER to „natychmiastowy napinacz” najnowszej generacji, czyli bezpieczny, funkcjonalny kosmetyk do zadań specjalnych w zapewnieniu „tu i teraz” efektu wypoczętych oczu i przywracaniu im młodego, naturalnego wyglądu.

 

Może masz bliską Osobę, której chcesz podarować tak spektakularny produkt. Jeżeli problem skóry wokół oczu jest duży możesz dać tej Osobie natychmiastowe rozwiązanie.

Na pewno będzie Ci wdzięczna.

W filmie Paulina mówiła jeszcze o jednym produkcie. Przed aplikacją zaleca zmycie skóry Płynem Atelo do demakijażu. Jeżeli chcesz obdarować bliska Osobę tym produktem mam dla Ciebie niespodziankę.

Tylko dla naszych Czytelników. W podziękowaniu, że jesteś z nami, czytasz nasze informacje, stosujesz kolagen. Do każdego zamówionego zestawu Napinającego pod oczy COLWAY:

 

dodajemy Płyn do demakijażu Atelo zupełnie GRATIS.

—————————-

 

  • oczyszcza szybko i łagodnie nawet wodoodporny makijaż
  • zawarte substancje czynne dbają o silne odżywienie i nawilżenie cienkiej warstwy skóry pod oczami jak i całej twarzy,
  • zawiera kompleks naturalnych czynników nawilżających NMF takich jak mocznik, sól sodowa kwasu piroglutaminowego – PCA, glicynę i fruktozę, witaminy grupy B odpowiedzialne za regulację warstwy lipidowej i uszczelnienie naczyń włosowatych (chowanie się tzw. „pajączków”), doskonale wchłaniający się atelokolagen i łagodzącą alantoinę.

Pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronno-nawilżającą i przyjemne uczucie odprężenia. Formuła płynu została wzbogacona w kojąco-wyciszający ekstrakt z kłosowca meksykańskiego.

 

 

 

Zestaw Napinający pod Oczy to dwa unikalne w skali światowej tak formulacją, jak i działaniem  kosmetyki do pielęgnacji skóry w okolicach oczu.

TENSER ma zdolność spektakularnego napinania  zmarszczek i tzw. „worków pod oczami” w ciągu kilkunastu minut po jego aplikacji. Rezultatem tym użytkownik cieszy się w zależności od cech osobniczych skóry – nawet do 10 godzin. TENSER to „natychmiastowy napinacz” najnowszej generacji, czyli bezpieczny, funkcjonalny kosmetyk do zadań specjalnych w zapewnieniu „tu i teraz” efektu wypoczętych oczu i przywracaniu im młodego, naturalnego wyglądu.

Fenomen doraźnej błyskawicznej poprawy wyglądu skóry okolic oczu zapewniają uwalniające się aktywne substancje biologiczne, naturalnie występujące w naszym organizmie, które poddano modyfikacji i zamknięto w opracowanym przez laboratorium Regen Medicine w Wrocławiu kompleksie peptydów i biozgodnej siatki polimerowej: Natural Molecule Tension Complex (NMT) –  autorstwa wybitnego polskiego biologa molekularnego – dr Błażeja Dolniaka.

REVITALIZER pozwala skórze pod oczami w krótkim czasie całkowicie zapomnieć o kilkugodzinnym, nienaturalnym ściąganiu jej przez TENSER i zatrzymywać część doraźnego efektu poprawy jej wyglądu. To unikalne, pierwsze takie na świecie serum naprawcze pod oczy, w którym zastosowano synergiczny kompleks czynników wzrostu, czyli aktywatorów podziałów komórek skóry (FGF-1) i komórek naskórka (EGF), zamkniętych w wolno uwalniających nośnikach micelarnych. To funkcjonalny kosmetyk, niezwykle efektywny w niwelowaniu problemów niedoskonałości skóry okolic oka.

Szybko i skutecznie przywraca działanie wszystkich naturalnych procesów funkcjonowania skóry poddanej wielogodzinnemu jej napinaniu. Tym samym czyni używanie TENSERA bezpiecznym.

Spektrum działań naprawczych kompleksu Synergy GF – głównego atutu REVITALIZERA na okolice oczu jest bardzo szerokie. Wyraźnie odmładza cerę w tym obszarze i odbudowuje mikromięśnie. Redukuje cienie i zasinienia. Delikatnie napina i wygładza skórę pod oczami. Daje trwałe efekty.

 

Stosowanie:

Wyłącznie do nakładania w okolice oczu przez posiadaczy skóry noszącej znamiona starzenia. Aplikacja wymaga staranności! i trzymania się ściśle zaleceń producenta. TENSER nie jest kosmetykiem zalecanym do codziennego używania. REVITALIZER zalecany jest do używania po każdej aplikacji TENSERA! a także niezależnie,  w funkcji serum pod oczy.

 

Zestaw Napinający pod oczy COLWAY + płyn do demakijażu ATELO GRATIS!

 

Wysyłka kurierem GRATIS!

[tylko dla Osób które zamówią produkt na tej stronie]