Jak długo trwa kuracja kolagenem?

Jak długo trwa kuracja

Kolagen Colway to aktywny, czysty i biologicznie żywy preparat. To kolagen, który bez wstrzykiwania, skalpela poprawia wygląd i pielęgnuje skórę.

 

Jak długo trzeba stosować kolagen Colway, żeby osiągnąć poprawę jakości skóry?

Kolagen Naturalny to preparat aktywny biologicznie. Zaliczany do kosmetyków naturalnych. Kosmetyki naturalne mają kilka wspólnych cech. Jedną z nich jest duża skuteczność w działaniu. Osiągnięcie dramatycznie dobrych rezultatów wymaga jednak czasu. Twoja skóra nie ulegnie nagłemu, cudownemu ozdrowieniu.

Odpowiednia pielęgnacja polega na konsekwentnym stosowaniu aktywnego kolagenu, który powoli, dzień po dniu, komórka po komórce odbuduje Twoją skórę. Jest to jednak pewien proces, cykl, który musi potrwać odpowiednią ilość czasu. Ile potrwa to zależy od indywidualnych cech skóry. Naprawa komórek skóry trwa średnio 2-3 miesiące. Po tym okresie zauważysz już zmiany w wyglądzie Twojej skóry.

Pod warunkiem, że będziesz stosować czysty i aktywny kolagen co najmniej 2 razy dziennie. Bez żadnych wymówek kolagen musi być stosowany konsekwentnie, bo inaczej nie zadziała. Musisz odpowiednio go aplikować, zawsze na mokrą skórę.

Musisz wykazać cierpliwość przy pielęgnacji skóry kosmetykami naturalnymi. To wymaga czasu.

 Jak długo trwa kuracja kolagenem?

  • Kolagen Naturalny Platinum – kuracja na zmarszczki, trądzik, popękane naczynka, suchą skórę, dekolt i szyję powinna trwać około 4 miesiące,
  • Kolagen Naturalny Silver – kuracja na rozstępy, cellulit, blizny okres stosowania Kolagenu Naturalnego 2- 4 miesiące
  • Kolagen Naturalny Graphite – kuracja na włosy, dłonie, suche stopy, paznokcie – 3 dni – 1 miesiąc, w zależności od indywidualnych cech skóry
  • Kolagen w tabletkach COLVITA  – stawy, kości, zmarszczki, skóra, włosy, paznokcie, suche stopy.

Kolagen w tabletkach COLVITA działa od wewnątrz na cały organizm, najszersze zastosowanie białka kolagenowego, odżywia wszystkie komórki – bierzemy 2 kapsułki, rano i wieczorem, zawsze podczas jedzenia (to ważne!)  – Bierzemy przez 4 miesiące, dwa miesiące przerwy.

Rozwiązania dla niecierpliwych .

złota maska z kolagenem

Skóra twarzy zostaje nasycona ogromną dawką odżywczych i aktywnych składników, które nasycają skórę deszczem peptydów, aminokwasów, aktywnych składników.

Wszystko trwa tylko 15 minut!

Efekty odżywienia skóry są widoczne natychmiast. Dla utrwalenia efektu stosowanie tej pielęgnacji wymaga powtórzeń.

W początkowej fazie co 2-3 dni, a następnie, po głębokim nasyceniu skóry, około 1 raz w tygodniu.

Masz pytania napisz komentarz

Chcesz zamówić oryginalny kolagen – www.kolagen66400.pl

To jak długo trwa kuracja kolagenem zależy też od indywidualnych cech skóry.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge