Eliksir dr Słonia od Colway

Eliksir dr. Słonia od Colway – dlaczego każdy z nas powinien go mieć w swojej apteczce?

Eliksir dr Słonia

Dostępny od 01.08.2016 r.

Możemy już zdradzić cenę katalogową – 99 złotych. Patrząc na koszty wytworzenia tego produktu – nie jest ona niska, ale biorąc pod uwagę to, co ta wodna mgiełka z dodatkiem tlenu i srebra skierowana na dowolne ognisko mikrobowe potrafi, jesteśmy przekonani, że nadchodzi oto kolejny colwayowy hit!Pobierz obrazkiSrebro aktywne – największy wróg mikrobów

Eliksir dr Słonia jest bowiem produktem tak prostym, że nie widzimy tu nawet wielkiego pola do edukacji Uczestników sieci. Kto wszak chciałby posiąść wiedzę wyjaśniającą liczne cudowne uleczenia, jakich już niebawem będziemy w naszych kręgach świadkami, powinien w pierwszej kolejności poczytać o fenomenie rzeki Ganges, którą spływają niewyobrażalne ilości zanieczyszczeń, fekaliów i rozkładających się zwłok tak zwierzęcych, jak ludzkich, a jednocześnie dziesiątki milionów ludzi tę wodę piją i nie wybucha tam żadna pandemia!

Eliksir dr Słonia – to srebro z tlenem!

W Gangesie jest 25 razy więcej tlenu, niż w jakiejkolwiek innej, wielkiej rzece na naszym globie. Oraz ogromne pokłady drobin srebra w mule tego wielkiego ścieku. Jakkolwiek brzmi to nieprawdopodobnie – próbki wody badane przez naukowców już w 2009 roku zawierały 1,5 mln bakterii e. coli na 100 ml wody. Według światowych norm czystości, woda zdatna do picia musi tych bakterii zawierać poniżej … 50 w 100 ml. W niektórych miejscach poziom zanieczyszczenia Gangesu przekracza dopuszczalne normy 30 tys. razy.

Cóż z tego?

Hindusi nie tylko wierzą, ale także wiedzą, że Święta Rzeka leczy liczne infekcje, jeśli oblewa się ciało jej wodą. Tak bowiem było od wieków i jest do dziś.

Biobójcze właściwości srebra, szczególnie w związkach z tlenem, są oczywiście znane od starożytności i nikt ich nie kwestionuje. Antybiotyki eksterminują zaledwie kilkanaście rodzajów bakterii i często są bezradne wobec wirusów oraz wszelkich mutacji. Działają także wolniej, gdyż skutecznie mogą atakować komórki bakteryjne tylko w momencie, gdy te się dzielą.

Aktywne związki srebra zabijają ponad 650 patogenów i czynią to natychmiast. Jedynym warunkiem ich skuteczności jest uzyskanie dostępu do źródła infekcji lub ogniska stanu chorobowego.

Tak też działa Eliksir dr Słonia.

Będziecie sami odkrywać jego rewelacyjne możliwości na skórze i nie tylko. Będą oczywiście i rozczarowania, wynikające również z tego, że np. pięciu użytkownikom wyleczy on np. stan grzybiczny, a szóstemu nie.

Grzybice, podrażnienia, zapalenia skóry i wszystkie problemy skóry? Zobacz ten film koniecznie. O Eliksirze mówi na nim Jarosław Słoń – pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego, doktor biologii i syn twórcy tego niezwykłego produktu, doktora Krzysztofa Słonia.


– zatrzymuje w zarodku procesy budowania się wrzodów, czyraków, egzem i mnóstwa innych patologicznych zmian skórnych, których przyczyną są bakterie

– zalecza, bądź leczy nawet tak trudne dolegliwości jak grzybice narządów płciowych

– przyspiesza niebywale procesy gojenia się ran, urazów, także pozabiegowych

– skutecznie znosi objawy wybranych chorób nieuleczalnych, np. niektórych odmian łuszczycy