Dobry krem pod oczy

kolagen na oczy

Dobry krem pod oczy to dzisiaj podstawowy kosmetyk. Opuchnięcia wokół oczu potrafią dodać naprawdę wiele lat. Nie tylko krem pod oczy, ale już nawet serum, czyli wieloskładnikowy, naturalny preparat tylko w okolice oczu.

Tylko taki krem pod oczy poradzi sobie z opuchnięciami i workami pod oczami. Delikatna skóra pod oczami wymaga więc subtelnego krem przeciwzmarszczkowego pod oczy.  

Dobry i skuteczny krem pod oczy 

  • doskonale nawilżać skórę, odprowadzać nadmiar wody, 
  • spłycać widoczne zmarszczki, ujędrnić i delikatnie naprężyć skórę wokół oczu,
  • jego zadaniem jest też uruchomienie mikro cyrkulacji w obrębie oczu,
  • dlatego zawsze  podczas codziennego nakładania kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy jest tak ważny drobny i delikatny masaż, i dociskanie skóry, żeby móc uruchomić przepływ i przemieszczanie się limfy.
EYESERYLDobry krem pod oczy musi być:

Przede wszystkim skuteczny. Żeby spełnić swoją rolę musi zawierać aktywne składniki, które są w stanie sprostać trudnej pielęgnacji delikatnych partii skóry wokół oczu.

Tylko ponadstandardowe aktywnie biologicznie składniki są w stanie sprostać tej pielęgnacji. Ponadstandardowe składniki to: kolagen, olej z ogórecznika, wyciąg z aloesu, sok noni, Eyeseryl, składniki długo i głęboko nawilżające ( np. pustynna roślina Moist 24), algi, witamina E, witamina C.
Który krem przeciwzmarszczkowy pod oczy jest skuteczny?

Jedynie taki, który zawiera wszystkie składniki aktywne, każdy z nich odpowiada za inny element pielęgnacji przeciwzmarszczkowej pod oczami. Takim kremem jest niewątpliwie polski krem pod oczy  z kolagenem. Jedyny krem na rynku, który zawiera aktywnie działający kolagen i dodatkowe aktywne składniki, starannie wyselekcjonowane i skutecznie działające.

Jak nakładać krem przeciwzmarszczkowy pod oczy?

 

 Krem pod oczy  należy nakładać na skórę wokół oczu następująco:

krem pod oczy dla mężczyzn

  • począwszy od kącika zewnętrznego na dolnej powiece przechodząc przez kąciki wewnętrzne na górną powiekę.
  • jeżeli używasz jednego kremu pod oczy – rano nakładaj cieńszą warstwę, a wieczorem, po dokładnym demakijażu, dużo grubszą.
  • Dobrze jest wykonać opuszkami palców “mini masaż” delikatnie wklepując krem i przesuwając palce od zewnętrznych do wewnętrznych kącików,
  • uciskając lekko skórę i zataczając koła wokół oczu.
Jeśli chodzi o krem pod oczy to o tym, czy jest mocny i skuteczny decyduje jego skład.
Duży udział składników aktywnych, z który każdy odpowiada za inną funkcję pielęgnacji delikatnej skóry pod Twoimi oczami.
Nawilżanie, odprowadzanie nadmiaru wody, pobudzenie mikro krążenia, nasycenie skóry peptydami i naturalnymi składnikami.
Ważny jest też sposób nakładania kremów na twarz i pod oczy, bo codzienna aplikacja kremu pod oczy to doskonały masaż i codzienna pielęgnacja delikatnej skóry wokół oczu.
Krem pod oczy z Eyeseryl powstrzymuje starzenie się skóry wokół oczu na wiele lat. To dobry i skuteczny krem na worki i cienie pod oczami.
Chcesz zamówić oryginalny krem z Eyeseryl i kolagenem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge