Dla kogo jest kolagen?

Czy kolagen jest dla każdego?  Kto powinien używać kolagenu Colway? Jakie są fakty?

WIEK. Kolagenu Naturalnego powinny zacząć używać Osoby po 35 roku życia. To wtedy jest najlepszy czas na powstrzymanie zmarszczek na długie lata. Profilaktyka kolagenowa prowadzi do zatrzymania zmarszczek na długo. To najlepszy czas na rozpoczęcie długotrwałej i skutecznej kuracji skóry. Kurację można rozpocząć w każdym wieku, każdy z nas chce wyglądać lepiej bez względu na wiek. Kuracja polskim kolagenem powstrzyma zmarszczki w każdym wieku na długo. Skóra zawsze wygląda lepiej. Wystarczy spróbować.

CENA. Nie każdy może pozwolić sobie na jednorazowy wydatek 207 zł na pełną pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. To prawda. 207 zł to cena butelki kolagenu Platinum o pojemności 50 ml czystego kolagenu. Wystarczy na pełną kurację, która trwa pełne 4 miesiące, przy stosowaniu 2 x dziennie. Czyli za 207 zł mamy 240 razy aplikację produktem, który powstrzyma nasze zmarszczki na twarzy, ale też na szyi i dekolcie przez 4 miesiące.

Czyli jedna aplikacja to wydatek 0,86 groszy. Pomnożymy to przez dwa, otrzymujemy wynik 1,72 zł. Tyle kosztuje nas jednodniowa aplikacja powstrzymująca nasze zmarszczki na długie lata. Produktem, którym zachwyca się już cały świat, którego nikt poza Polską nie potrafi wyprodukować, którego zazdroszczą nam największe firmy kosmetyczne na świecie.

Oto jeden z wielu przykładów. Nasza Manager z Kanady dostała prestiżową nagrodę w Kanadyjskiej Telewizji za film reklamowy naszego kolagenu. To taki konkurs filmów reklamowych, w branży reklamowej porównywalny z prestiżem filmowych Oscarów:

Prestiżowa nagroda Manager Colway Kanada >>>

Nagrodzony film  >>>

Takich przykładów jest wiele. We Włoszech, Szwajcarii, Anglii, Irlandii, Francji i wielu, wielu innych krajach świata. Polak potrafi. W końcu świat kosmetyczny zawdzięcza Polakom takie marki jak Nivea, Max Factor, Helena Rubinstein, Johnson and Johnson  zobacz artykuł redakcyjny >>>

SKUTECZNOŚĆ. Polski kolagen Colway wykazuje się 90% skutecznością w testach aplikacyjnych. 90% zadowolonych Użytkowników. Stopień zadowolenia jest różny, ale 9 na 10 Użytkowników stwierdziło poprawę wyglądu skóry już po 4 miesiącach aplikacji.

SKŁAD. Unikalna forma produkcji kolagenu i jego niezwykły skład stanowią o jego skuteczności. Skład to:

czysty kolagen z rybich skór, kwas mlekowy, elastyna, woda. Produkt o tak prostym składzie zatrzymuje zmarszczki na długi czas. Bez dodatków zapachowych, ulepszaczy, chemii organicznej. Pełna naturalność prosto na Twoją skórę. To tajemnica skutecznego działania.

ZASTOSOWANIE. Na wszystkie problemy skóry, włosy, dłonie, stopy i paznokcie. Na zmarszczki, suchą skórę, skórę trądzikową, naczynkową. Na obolałe kolana i stawy. Na wypadające włosy, rozstępy, cellulit. Na wszystkie problemy, które są wywołane niedoborem kolagenu w organiźmie.

W tym artykule przedstawiamy flagowy produkt antystarzeniowy – Kolagen Naturalny Platinum. Jak go stosować, na jakie problemy skóry?

Sprawdź TUTAJ >>>

Jak rozwiązać inne problemy przy użyciu polskiego kolagenu powiemy w kolejnych artykułach.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge