Czysty polski kolagen

Czysty kolagen

Czysty polski kolagen

Czysty aktywny kolagen, który uzupełnia braki kolagenu w naszej skórze powstał w Polsce. To polskim biochemikom, którzy w okresie blisko 20 lat opracowali formułę trójspiralnej helisy zawdzięczamy to światowe odkrycie.

Dla Konsumenta nie jest tak ważne jak powstał ten produkt. Najważniejsze jest to, że polski czysty kolagen jest skuteczny w walce ze starzejącą się skórą.  Dzieje się tak dlatego, że polski kolagen nie walczy ze skutkami starzejącej się skóry.

Polski kolagen Naturalny likwiduje przyczyny i opóźnia procesy starzenia się skóry. Proces ten jest nieuchronny, ale możliwy do przesunięcia w czasie. Można mieć biologicznie 50 lat, a skóra może wyglądać na 40 lat.

Takie możliwości, przesunięcia starzenia się skóry w czasie daje właśnie polski czysty kolagen.

Jak to jest możliwe?

Polski, czysty kolagen pokonuje warstwy naskórka, by dotrzeć w pobliże komórek produkujących kolagen w organizmie. Komórki te zwane fibroblastami są przez to pobudzone do zwiększonej produkcji kolagenu. Proces starzenia się skóry zostaje powstrzymany, gdy nasza skóra otrzyma więcej kolagenu, białka odpowiadającego za wygląd i napięcie skóry.

Naukowe wyjaśnienie tego mechanizmu jest tutaj:  Jak czysty kolagen przenika naskórek

W ten sposób proces starzenia się skóry zostaje powstrzymany, problemy ze skórą zaczynają zanikać (zmarszczki,  blizny, krosty, szary kolor skóry, sucha skóra, rozstępy, cellulit itp.)

kolagendlakobiet.pl Kolagen Naturalny Platinum

Kolagen Platinum

Kolagen Gold

Kolagen Gold

Polski aktywny kolagen aplikacjaTo aplikacja czystego kolagenu aplikowanego jako żel do twarzy, lub suchej postaci białka jako kolagen tabletki odbudowującego matrycę kolagenu od wewnątrz prowadzi do zakończenia problemów i powstrzymuje proces starzenia się skóry. Przesuwając ten proces znacznie w czasie.

Czysty polski kolagen to produkt na znaczne opóźnienie procesów starzenia się skóry


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge