Czy kolagen trzymać w lodówce?

10616678_1007600582599063_5264902635655621652_nTemat rozpadu termicznego naturalnego kolagenu wraca. Zawsze przed sezonem urlopowym. To zrozumiałe. Wiele Pań chciałoby zabrać swój kolagen na wyjazdy i urlop. Niewygodne jest trzymanie kolagenu w lodówce.

Jaka jest prawda o rozpadzie termicznym kolagenu? Czy kolagen trzeba trzymać w lodówce…

1. Kolagen Naturalny Colway serii : Platinum, Silver, Graphite ma trwałe powiązania trójhelisy. Co to znaczy?

Nowy kolagen zawiązuje się w trójstopniowym procesie. Zaplata się „warkocz”, powstaje świeże, mocne, zdrowe włókno kolagenu. Jest odporne termicznie do wysokości 26-28 st C.

Po nagrzaniu butelki z kolagenem powyżej 28 st C te mocne wiązania pękają. Kolagen uwadnia się i traci swoje właściwości odbudowy włókien kolagenu naszej skóry.

Może służyć jedynie jako żel nawilżający. Szczególnie latem musisz uważać na swój kolagen. Nie zostawiać go w samochodzie. Transportować go w lodówce biwakowej.

2. Nic nie można z tym zrobić?

W 2014 roku biochemicy Colway po 8 latach badań i prac opracowali nową formułę kolagenów. To nowa Generacja kolagenów Colway.

Jaka jest różnica? Nowe kolageny mają powiązania pojedyńczej helisy. To znaczy, że nie straszna im nawet WYSOKA temperatura! Ten kolagen możesz zabierać ze sobą nawet na kontynent afrykański.

Nie musisz obawiać się, że straci swoje właściwości. Ma identyczne właściwości pielęgnacyjne jak jego poprzednik. Doskonale spłyca zmarszczki, likwiduje przebarwienia i plamy. Doskonały na skórę problematyczną.

Kolejną jego zaletą jest to, że podlega emulgacji. To znaczy, że możemy dodawać do niego składniki, które jeszcze bardziej wzmacniają jego skuteczność.

Dlatego powstały dwa nowe kolageny: Pure i Gold.

Zwłaszcza Gold jest przesycony aktywnymi składnikami: złoto i srebro koloidalne to tylko pierwsze z nich.

Takie kolageny MOŻESZ śmało zabierać na wakacje. Bez obawy. I nie musisz ich trzymać w lodówce!

Chcesz poznać te nowe kolageny?

Kolage Natywny Pure >>>

kolagen Natywny Gold >>>


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge