Colway

 

Co to jest Colway?

Colway to rdzennie polska firma, działająca na zasadach MLM – marketingu sieciowego wielopoziomowego. Co to znaczy? Dystrybuowane produkty są polecane przez Uczestników Sieci. Tworzą się grupy Konsumentów i poprzez polecanie produktów kolagenowych Colway, coraz większa liczba Konsumentów dowiaduje się o polskim kolagenie, zaczyna go używać i opowiadać o jego efektach działania dla skóry.

Colway

Jakie produkty znajdę w sieci Colway?

Colway jest jedynym Dystrybutorem produktów z udziałem polskiego kolagenu, który jest produkowany w Polsce. Produkty są oparte o światowe osiągnięcie polskiej biotechnologii, która odkryła i udowodniła skuteczność działania polskiego kolagenu na skórę. Na bazie tego odkrycia powstała polska Firma, z polskim kapitałem, mająca swoją siedzibę w Polsce.

Produkty w dystrybucji Colway skutecznie działają na skórę, włosy, paznokcie. Wzbogacają kolagen od wewnątrz organizmu odbudowując i regenerując tkankę łączną. To szczególnie ważne przy problemach ze stawami, kolanami, urazami po kontuzjach.

kolagen Naturalny Platinum

Jak można kupić kolagen Colway?

Kolagen Naturalny Colway jest dostępny w sklepach online lub bezpośrednio u Managerów i Dystrybutorów Sieci. Nie jest dostępny w sieciach sklepów tradycyjnych, drogeriach i aptekach. Dlaczego? Kolagen Naturalny Colway to produkty o wysokiej jakości ze względu na swoją aktywność i skuteczność biologiczną. Ludzie pracujący w Colway to pasjonaci, z dużą wiedzą o polskim kolagenie.

Tylko tak przygotowane Osoby mogą doradzić i przekazać wiedzę o polskim kolagenie by mógł on przynieść rezultaty w postaci doskonałej pielęgnacji skóry. Nieprzeszkolone Osoby, bez wiedzy i pasji nie potrafiłyby przekazać całej wiedzy o produktach z kolagenem. Ponadto aktywny kolagen despiralizuje się w temperaturach powyżej 26stopni C. Transport , magazynowanie i ekspozycja tak wymagającego produktu wiąże się z dużymi kosztami dlatego nie jest ekonomicznie uzasadniona w tradycyjnych kanałach dystrybucji.

Sklep online COLWAYdostęp TUTAJ >>>

Jak zostać Klientem Colway?

Najlepiej skontaktować się z Managerem – ( tel. 517 470 853) i uzyskać wszelkie informacje. Stali Klienci Sieci Colway mogą liczyć na dogodne ceny i rabaty już przy pierwszych zakupach. Uczestnik, który zdecyduje się na pozostanie Dystrybutorem Sieci już pierwsze zakupy może zrobić z 30% rabatem.

Wystarczy podpisać Umowę Dystrybucyjną. Oczywiście nie ma obowiązku polecania dalej kolagenu. Można zostać Dystrybutorem i kupować kolagen z 30% rabatem, kupować kolagen tylko dla siebie i najbliższej Rodziny.

Umowa nie zobowiązuje też do dodatkowych opłat, starterów, miesięcznych limitów itd. Jednak dla Osób mających w sobie potrzebę dzielenia się swoimi doświadczeniami o kolagenie otwiera się drogą do dodatkowych zysków i przychodów. Jeżeli dana Osoba jest kreatywna, lubi ludzi, ma autorytet i potrafi zarażać ludzi entuzjazmem i przekazywać wiedzę o kolagenie może rozpocząć stałą współpracę i uzyskać przychody z pracy swojej i swojego zespołu. Wszystkie dodatkowe informacje przekaże zainteresowanym Manager Colway pod nr. telefonu 517 470 853.

 

 więcej o współpracy z Colway – TUTAJ


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge