Colamid – witamina D K

 Od Alaski po fiordy norweskie i Islandię, od niepamiętnych czasów ludy Północy nie wyrzucały ości zjadanych ryb. Dokładnie je mielili i dodawali do jedzenia. Na Syberii czyni się tak po dziś dzień. Sproszkowane ości ryb, przede wszystkim rzecznych, podobnie jak w innych częściach świata mielone skorupki jaj, czy inne pozornie nie jadalne elementy zwierzęce – ratowały już zapewne tysiące lat temu zdrowie Homo sapiens, który w taki sposób suplementował się w minerały, mikro- i makroelementy, aminokwasy i witaminy.

Tak radzili sobie Eskimosi, Ewenkowie, Czukcze, Wikingowie spędzający miesiące na wyprawach wojennych i podróżnicy eksplorujący miejsca, w których pokarm możliwy do zdobycia był bardzo ubogi. Kanadyjskie i rosyjskie badania potwierdzają efektywność takiej suplementacji na dużych grupach społecznych.

Obejrzyj video:

 

Sproszkowane ości północnych ryb słodkowodnych, nie kumulują żadnych toksyn (jak np. niektóre ryby oceaniczne mórz strefy umiarkowanej), stanowią prawdziwą skarbnicę substancji niezwykle potrzebnych do życia człowiekowi.

Poliaminokwasów, oligo- i polipeptydów, ale przede wszystkim 19 aminokwasów budulcowych dla kolagenu tworzącego tkankę kostną, a więc innego typu, niż fibroblastowy. Także aminokwasów egzogennych. Glikozaminoglikanów i wszystkich praktycznie elementów, jakie powinien zawierać dobry kompleks mineralny.

W naszym suplemencie znajduje się surowiec o najlepszych certyfikatach czystości mikrobiologicznej oraz standaryzacji unijnej. Wyłączność dla Colway. Specjaliści od suplementacji uznali tę kompozycję natury za niemal doskonałą.

Jedyne substancje, jakie zasugerowano dodać do formulacji, to dwie witaminy.

 

Witamina D pozyskana z lanoliny

 

Witamina K, pomocna w metabolizmie do zapewnienia funkcji białek wiążących i transportujących wapń: składnika kości – osteokalcyny i białek MGP obecnych w tkankach naczyń krwionośnych.

COLAMID z witaminą D i witaminą K ColamiD – to unikalny w skali światowej naturalny kompleks aminokwasowo-mineralnowitaminowy. ColamiD dostarcza ustrojowi wysoce biodostępnych minerałów, makro i mikro elementów. Zawiera m.in. doskonale przyswajalny wapń i fosfor o najwyższej jakości.

 

COLAMID PEŁNY  OPIS.pdf    >>>

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge