Hania miała trądzik. Postanowiła go pokonać. Co musiała zrobić by wygrać?

Posłuchaj!

Zastosowała kilka prostych zmian w swoim życiu.

Profilaktyka skóry na rozstępy jest najważniejsza

1. mycie twarzy tylko 2 x dziennie, rano i wieczorem,

absolutnie z użyciem naturalnego żelu do mycia lub toniku (zawsze proszę sprawdzić skład żelu (toniku), którego używacie obecnie, absolutnie musi być naturalny, bez parabenów, mydeł SSL

NIGDY, żadnych mydeł.

2. witamina C, roślinna, lewoskrętna,

absolutnie konieczna, codziennie organizm musi być wysycony roślinną witaminą C ( lub innymi antyoksydantami). Witamina C roślinna, lewoskrętna, tego używają Użytkownicy polskiego kolagenu, zobacz :

Witamina C

Bez witaminy C skóra nie może być w dobrej kondycji, bo komórki skóry i nie tylko są bez przerwy atakowane przez wolne rodniki, które niszczą zdrowe komórki.

Wolne jednostki tlenu nie odpoczywają, niszczą nasz organizm codziennie, bez przerwy, naszą obroną jest zastosowanie antyoksydantów z których wiodącym jest właśnie witamina C.

Cząsteczki witaminy C wyłapują wolne rodniki, wchodzą z nimi w reakcje neutralizują ich działanie (niszczenie błon komórkowych) i wydalają z organizmu. Bez obrony narażamy nie tylko komórki skóry, ale wszystkie organy wewnętrzne na powolne, systematyczne niszczenie dzień po dniu.

Gramy ze swoim zdrowiem w „rosyjską ruletkę”.

Doskonale pokazuje ten mechanizm video i komentarz Eksperta w tej dziedzinie. Proszę zobaczyć jak wolne rodniki wchodzą w zdrowe komórki i co robią, nie tylko ze skórą.

Dlatego codzienne zazywanie DOBREJ witaminy C, (antyoksydantów) jest tak ważne, dla każdego z nas

Video: Wolne rodniki

3. zastosować kolagen Naturalny Platinum:

na twarz z trądzikiem, codziennie 2 razy, rano i wieczorem, zawsze na mokrą skórę! Bardzo ważne jest użycie odpowiednich kremów po kolagenie. Wszystko jest opisane i pokazane:

Tutaj: Jak nakładać kolagen?

4. peeling co najmniej 1 w tygodniu, peeling zdejmuje ze skóry obumarły naskórek, i pozwala skórze oddychać, bez peelingu pory skóry są zatkane, bakterie gromadzą się w nich i mają sprzyjające środowisko do namnażania. Peeling 1 w tygodniu to konieczność przy takiej pielęgnacji.

Oczywiście peeling z naturalnych składników, proszę zawsze czytać składy stosowanych produktów, to bardzo ważne.

5. Pod żadnym pozorem nie można krost wyciskać. Absolutnie nie! Nie będę tłumaczył dlaczego, to oczywiste.

6. Proszę zwrócić też uwagę na dietę. Żadnych chipsów, fast foodów, śmieciowego jedzenia

Po wprowadzeniu tych nowych zasad skóra będzie wzmocniona i zacznie odzyskiwać zdrowie. Kolagen wzmocni włókna kolagenowe, ma też mocne działanie antybakteryjne.

Są jeszcze dwie zasady, których należy bezwzględnie przestrzegać. Co bywa trudne, zwłaszcza dla Pań:

1. należy maksymalnie ograniczyć makijaż, wszelkie fluidy, podkłady i co tam  jeszcze.  Nie wolno czopować porów skóry, a te wszystkie kremy, fluidy robią to doskonale. To może być kłopot z wprowadzeniem.

2. konsekwencja i codzienne stosowanie kolagenu oraz tych uwag  których  pisałem  wyżej.  Jeżeli sobie z tym Państwo poradzicie i wprowadzicie w życie te moje uwagi nastąpi duża zmiana.

Skąd o tym wiem?

Od Hani, która zastosowała te zasady w codziennej pielęgnacji swojej skóry z trądzikiem.

Kto to jest Hania ?

To jedna z tysięcy Użytkowników polskiego kolagenu, to od nich dowiadujemy się o rezultatach jakie osiągają przy pomocy kolagenu Colway. Właśnie od naszych Użytkowników. 

To nasze najlepsze  źródło rzetelnej i sprawdzonej informacji.

Hania cieszy się dzisiaj zdrową skórą. Trądzik ograniczał jej życie. Wstydziła się wychodzić z domu, unikała spotkań, wyjść z domu, dodatkowych zajęć. Wstydziła się swojego wyglądu. Powiedziała nam o tym.

Dzisiaj to już inna Osoba. Jeżeli masz podobny problem to już wiesz co możesz zrobić. Po prostu zacznij swoją kurację. Właśnie z polskim kolagenem.

Bezpłatna Konsultacja:

tel. 517 470 853

Komentowanie zamknięte.