Botox – sposób na zmarszczki
avatar

Zmarszczki to duży problem wielu kobiet, od wielu lat poszukuje się sposobów na likwidację zmarszczek szybko i na trwałe. Najbardziej powszechnym sposobem doraźnej poprawy wyglądu jest ostrzykiwanie skóry botuliną potocznie znany jako botox. To jad kiełbasiany, który „wypełnia” ubytki kolagenu.

Jaki jest ten mechanizm działania botuliny pokazuje video:

Botox nie jest niebezpieczny dla zdrowia. To obecnie najpowszechniejszy inwazyjny sposób na spłycenie zmarszczek. Jego zaletą jest natychmiastowy rezultat. Stosują go więc chętnie osoby pracujące „twarzą”, aktorzy, prezenterzy, muzycy, ale także wszystkie Osoby które chcą wyglądać lepiej.

Wadami tego rozwiązania jest głęboka ingerencja obcej substancji, zabieg trzeba powtarzać co 5-6 miesięcy, nawet częściej. Nie jest też tani, a wysokie koszty zabiegu musimy ponosić co kilka miesięcy.

Jest to sposób tzw. inwazyjny na wypłycenie zmarszczek. Czy są jednak sposoby na trwałe spłycenie zmarszczek dla Osób, które boją się, lub nie chcą ostrzykiwania. Sposób bezinwazyjny, naturalny, który trwa dłużej, ale jest trwalszy, naturalny i bez konieczności wstrzykiwania obcych substancji pod skórę?

Czy jest taki sposób?


Komentarze

Botox – sposób na zmarszczki — 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge