Błonnik Witalny

Błonnik witalnyBłonnik witalny – jak na to wpadłeś?

Jak sie tak dobrze zastanowić to oczywiste jest, że to jak wyglądamy pochodzi z naszego wnętrza. To w jakim stanie jest nasza skóra zależy od tego co jemy, czy używamy suplementów w codziennej diecie by się odżywiać, a nie tylko jeść.

Czy trądzik, przebarwienia, sucha skóra, słabe włosy, pomarszczona i blada skóra, łamliwe paznokcie mogą mieć związek z tym co dzieje się u nas w środku?

Jakie masz jelita?

Jeżeli jelita są zapchane, zalegają w nich kilogramy toksyn to nie możesz dobrze wyglądać. Twoja skóra zawsze będzie szara, pomarszczona, sucha. Nie możesz wyrównać swojej naturalnej wagi ciała. Skąd się to bierze? Resztki jedzenia, leki i antybiotyki, spaliny, dym z papierosów, chemia w kosmetykach, ubraniach, w powietrzu. W końcu wolne rodniki, których nie sprzątamy.

Nawet najlepsza i najdroższa pielęgnacja odniesie mierny skutek. Dlaczego? Podziurawione jelita żle przyswajają cokolwiek, a poprzez szczeliny i pękniecia do wnętrza organizmu ( i do krwioobiegu) dostają się toksyny, zanieczyszczenia.

Dziurawe jak sito jelito, z kilogramami złogów gromadzonych latami powoduje złe samopoczucie, zły wygląd skóry, rozdrażnienie. Nie możesz dobrze przyswajać potrzebnych witamin mikroelementów, aminokwasów ani z pokarmu, a tymbardziej z suplementów.

Co zrobić?

To proste, oczyścić jelita. Jak to dobrze zrobić? Ja wpadłem na Błonnik Witalny już jakiś czas temu. To zestaw dobranych w odpowiednich proporcjach nasion i łupin nasion Babki Jajowatej i Babki Płesznik. Tak dobrany preparat pęcznieje w jelitach i wciąga toksyny w najciemniejszych nawet rowkach i zagłębieniach jelit.

Następnie toksyny są wydalane. I tak przez co najmniej 3 miesiące musi pracować Błonnik Witalny w naszym organizmie. Zmiany zachodzą powoli, w sposób naturalny, ale skuteczny. U każdego będzie różnie.

Jeżeli zobaczysz, że po tygodniu przyjmowania Błonnika Witalnego Twoja wskazówka na wadze idzie w dół to pierwsze oznaki zmian. Napęczniałe ziarna potęgują uczucie sytości i jesz po prostu dużo mniej.

Zaczynasz sie oczyszczać… 

Pamietajmy też, że usunięte masy kałowe zostawiają po sobie nieszczelności i dziury w jelitach. śluz wydzielany przez Błonnik Witalny ” zakleja” i w naturalny sposób regeneruje i przywraca spójność jelitom.

Jeżeli naprawdę chcesz by skóra była młodsza, zniknął trądzik, przebarwienia, suchość skóry to spróbuj. Oczyść się z toksyn.

Dobrze pracujące jelita lepiej wchłaniają suplementy takie jak Colvita, czy witamina C. Ze zdrowymi jelitami wyciągniesz z każdego suplementu 100% mocy.

Będziesz w pełni przyswajalna…

Jeżeli masz do zrzucenia zbędne kilogramy i nie wiesz jak to zrobić to spróbuj Błonnika Witalnego. Oczyść swoje wnętrze naturalnie i schudnij zdrowo.

Który jest dobry?

Niech będzie przebadany laboratoryjnie, pochodzi ze sprawdzonego źródła, najlepiej produkowany u nas w Polsce, przez renomowanego Producenta.

Taki Błonnik znajdziesz TUTAJ >>>

. Oczyść jelita, schudnij, popraw wygląd i nawilżenie skóry.

Błonnik Witalny  Zapraszamy >>>

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge