Opinie

      

Na temat Kolag opinie i rekomendacje płyną do Nas z różnych zakątków świata. Już tysiące ludzi przekonało się, jak wielkim odkryciem jestKolagen Naturalny. Szczególnie cenne są dla nas opinie ludzi znanych i lubianych – tzw. „autorytetów”. Poniżej, przedstawiamy kilka z ich cennych wypowiedzi.

 

 

„Wiedza, pozwala mi korzystać z najnowszych osiągnięć w kosmetyce. Polecić mogę: izraelskie kremy z fitoestrogenów soi, Evelle w tabletkach i rodzimy – Kolagen Naturalny. To dzisiaj światowa – najwyższa półka środków przeciwzmarszczkowych…”

Ewa Krzywania, kosmetolog

 

 

 

„W leczeniu objawowym łuszczycy zalecałem przez szereg lat smarowanie miejsc chorobowo zmienionych maścią salicylową, steroidową oraz dziegciem. Od niedawna stosuję terapię skojarzoną, tzn. promieniowanie (UVB) rumieniotwórcze i naskórnie kolagen pozyskiwany ze skór tołpygi. Efekty zmusiły mnie wręcz do wznowienia pracy naukowej. Są bowiem spektakularne.”

dr Radosław Rafalski

 

 

Badania histologiczne przesuszonej skóry, leczonej hydrolizatem kolagenu rybiego, dały (już po 6 tygodniach) wynik – pogrubienia naskórka i zwiększenia zawartości kolagenu w skórze właściwej – o 50% lepszy, niż w grupie kontrolnej. W kontekście okoliczności dostarczenia nam preparatu nie będącego lekiem, zespół nasz uznał te wyniki za nieprawdopodobne i postanowił powtórzyć badania na dwóch innych grupach probantów… Wyniki były zbliżone.”‚

dr Stefan Dobrzyński, immunolog,
dr Joanna Zarańska, dermatolog

 


„Zazdroszczę Wam kolagenu. Dla profesjonalistów – to prawdziwy pojazd międzygwiezdny.”

Ray Messier, dyrektor Amway, Canada

 

 

„W trosce o cerę – bezkrytycznie naśladuję żonę. Ostatnio zachwycamy się preparatem kolagenowym, przysłanym nam z Pani rodzinnego miasta…”

Julio Iglesias, piłkarz i piosenkarz hiszpański,
słowa wypowiedziane dla gdańskiego radia

 

 

„Jest to najlepszy produkt, jaki od trzydziestu lat dotarł do mnie z ojczyzny. Lansuję go z dumą…”

Zenona Dufee, współwłaściciel Polskiego Radia Chicago,
dr filozofii i medycyny

 

 

„Nigdy, w swym długim życiu – nie wspierałem promocji żadnego artykułu, żadnego leku. Kolagen wszakże zasługuje na to. To rzeczywiście rewelacja.”

dr hab Michał Pelzer, ordynator szpitala w Jeleniej Górze

 

 

 

„O ile pewnym jest, że największe sukcesy w dystrybucji towarów codziennego użytku święcić będzie w najbliższej dekadzie sektor wellness, o tyle przekonany jestem osobiście, że polski rybi kolagen jest najlepszym obecnie na świecie produktem w tej branży..”

Mark Czyrzan z Ontario leader wielu networków,
właściciel Pro-Net International Inc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge