Artykuły o kolagenie

Cała prawda o kolagenie

Kolagen eliksir młodości

Odmładzające pobudzanie produkcji kolagenu 

http://www.uroda.senior.pl/168,0,Odmladzajace-pobudzanie-produkcji-kolagenu,11983.html

 

Aktywny kolagen

Aktywny kolagen

Według najnowszych badań przeprowadzonych wśród kobiet, problem cieni i worków pod oczami jest podawany równolegle ze zmarszczkami na twarzy, jako najczęstszy defekt urody wśród Pań.

Nie możemy się dziwić takim wynikom naszych badań. Opuchnięte i podkrążone czy, zacieniona, często nawet sina delikatna skóra pod oczami potrafi dodać kilkanaście nawet lat. W dzisiejszych czasach kultu młodości, problem ze skórą pod oczami spędza więc sen z powiek współczesnych kobiet.

Grube warstwy podkładu, różnego rodzaju korektory potrafią zatuszować te niedoskonałości w naszym codziennym wyglądzie, ale jest to tylko chwilowa likwidacja przyczyn, a nie skutków problemu. Takie działanie w dłuższym czasie pogarsza tylko sytuację. Jedynym możliwym działaniem przeciw workom i cieniom pod oczami jest używanie odpowiednich kremów. Oczywiście istnieje też możliwość interwencji chirurga plastycznego, ale jest to zabieg zawsze niosący ryzyko i sporo kosztuje.

Czysty aktywny kolagen, który uzupełnia braki kolagenu w naszej skórze powstał w Polsce. To polskim biochemikom, którzy w okresie blisko 20 lat badań i doświadczeń opracowali formułę trójspiralnej helisy –  zawdzięczamy to światowe odkrycie.

Dla Konsumenta nie jest tak ważne jak powstał ten produkt. Najważniejsze jest to, że polski czysty kolagen jest skuteczny w walce ze starzejącą się skórą.  Dzieje się tak dlatego, że polski kolagen nie walczy ze skutkami starzejącej się skóry.

Polski kolagen likwiduje przyczyny i opóźnia procesy starzenia się skóry. Proces ten jest nieuchronny, ale możliwy do przesunięcia w czasie. Można mieć biologicznie 50 lat, a skóra może wyglądać na 40 lat.

Takie możliwości, przesunięcia starzenia się skóry w czasie daje właśnie polski czysty kolagen.

Jak to jest możliwe?

Polski, czysty kolagen pokonuje warstwy naskórka, by dotrzeć w pobliże komórek produkujących kolagen w organizmie. Komórki te zwane fibroblastami są przez to pobudzone do zwiększonej produkcji kolagenu. Proces starzenia się skóry zostaje powstrzymany, gdy nasza skóra otrzyma więcej kolagenu, białka odpowiadającego za wygląd i napięcie skóry.

Naukowe wyjaśnienie tego mechanizmu jest tutaj:  Jak czysty kolagen przenika naskórek >>>

W ten sposób proces starzenia się skóry zostaje powstrzymany, problemy ze skórą zaczynają zanikać (zmarszczki,  blizny, krosty, szary kolor skóry, sucha skóra, rozstępy, cellulit itp.)

To aplikacja czystego kolagenu aplikowanego jako żel do twarzy, lub suchej postaci białka jakokolagen tabletki odbudowującego matrycę kolagenu od wewnątrz prowadzi do zakończenia problemów i powstrzymuje proces starzenia się skóry. Przesuwając ten proces znacznie w czasie.

Czysty polski kolagen to produkt na znaczne opóźnienie procesów starzenia się skóry


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge