Kolagen Platinum na zdrową skórę
Kolagen Naturalny Platinum zastosuj na:

zmarszczki, skórę atopową, skórę alergiczną,
popękane naczynka, pajączki,
przy trądziku, trądziku różowatym,
przy pielęgnacji szyi i dekoltu,
głęboko ujędrnia i nawilża skórę,
usuwa opuchnięcia oczu, worki i cienie.

Jak już podejmiesz decyzję o stosowaniu Kolagenu Naturalnego Platinum musisz wiedzieć, że:

Kolagen Platinum jest pakowany w specjalny pojemnik ze styropianu,
Nie wyjmuj go z niego i po użyciu wkładaj go zawsze z powrotem,
Nie stawiaj też pudełka z kolagenem na słońcu,
To żywa substancja i po 2-3 godzinach w temperaturze powyżej 26 stopni C białko ulega rozpadowi. To tak jak w przypadku ludzi. Temperatura powyżej 41-42 stopni jest niebezpieczna dla życia. Dlaczego? Właśnie dlatego, że ulegają rozpadowi włókna kolagenowe, które są podstawą biologicznego życia każdego organizmu.

Pamiętaj, wieczorem po zmyciu twarzy NA MOKRĄ skórę nakładaj po dwie pompki kolagenu Platinum, nie więcej. Sama musisz zobaczyć ile kolagenu wystarczy, bo w każdym przypadku jest inaczej. Nie nakładaj tylko za dużo, bo będzie się rolował na Twojej twarzy.

Zobacz video tutaj: http://kolagendlakobiet.pl/jak-stosowac/. Tak samo rano, na umytą i mokrą twarz 2 pompki kolagenu, odczekaj 5-8 minut, aż poczujesz lekkie ściągniecie skóry, lifting. Wtedy nakładaj krem.

Krem na dzień i na noc. Pamiętaj żeby nie nabierać kremów palcem, tylko osobną szypułką. Chodzi o to, ze na palcach mamy bakterie, które w zetknięciu z kremem powodują jego zanieczyszczenie. Nakładaj też niewielkie ilości kremów bo są bardzo wydajne.

Witamina C – witamina C jest niezbędna przy syntezie kolagenu, dlatego zalecam zawsze zażywanie tej witaminy przy kuracji kolagenem. Tylko nie syntetyczną , chemiczną, ale TYLKO roślinną!. To bardzo ważne. Syntetyczne witaminy są nic nie warte, ludzie je zażywają , myślą że dbają o zdrowie, a tak naprawdę dbają o dobrą kondycje koncernów.

Tutaj poczytaj o witaminie C.

http://kolagendlakobiet.pl/witamina-c/

Pamiętaj, że skuteczna jest witamina C, lewoskrętna, pochodzenia roślinnego.

To jedna z najważniejszych witamin. Pełni role wymiatacza z organizmu szkodliwych substancji, jakimi są wolne rodniki. Wolne rodniki to pozostałości po trawieniu pokarmów i ganiają po całym organizmie. Ich szkodliwość polega na tym, że atakują błony, którymi są otoczone wszystkie nasze komórki z których się składamy i je uszkadzają.

Jeżeli nie posprzątamy tych szkodników, to panoszą się w naszym organizmie i powodują duże szkody i straty. Witamina C jest taką miotełką, która je zamiata i unieszkodliwia.

Peeling – musisz też stosować peeling twarzy 1-2 w tygodniu, dzięki temu złuszczasz martwy naskórek i kolagen lepiej się wchłonie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge