Poznaj dwa skuteczne sposoby na zmarszczki.

Jaka jest tajemnica zmarszczek?

Zmarszczki powstają na skutek degradacji kolagenu. Zawsze. To coraz mniejsza produkcja kolagenu przez fibroblasty (komórki skóry, „fabryki kolagenu”) powoduje zmarszczki.

To degradacja kolagenu powoduje wszystkie problemy ze skórą Jak się pozbyć trądziku– (powstają miliony wolnych rodników, które atakują błony komórek skóry i je niszczą), pierwsze problemy to właśnie zmarszczki. Promienie UV przynoszą wielkie straty dla skóry. Dlaczego? Bo niszczą i „wypalają” kolagen. To zawsze kolagen odpowiada za stan skóry.

70% kolagenu w budowie skóry – to dlatego stan naszego kolagenu jest tak ważny dla wyglądu skóry. Powierzchowne smarowanie skóry, nawet najdroższymi składnikami z samych szczepów najdelikatniejszych roślin działają jedynie nawilżająco, na jakiś czas.

Skuteczne rozwiązanie musi zmienić strukturę skóry. Musi wchodzić w reakcje z fibroblastami, „fabrykami” ludzkiego kolagenu, by zmusić je do większej produkcji. To jedyny sposób by odmłodzić skórę i wzmocnić kolagen wewnętrzny.

Aplikacja wewnętrzna czy zewnętrzna musi wpływać na większą produkcję kolagenu. Tylko takie reakcje mogą podnieść produkcje kolagenu przez organizm człowieka. Tylko takie działania są skuteczne.

Nawet najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe nie są w stanie zwiększyć produkcji naszego kolagenu. Tylko produkt, który wchodzi w interakcje z fibroblastami może być skuteczny. I taki produkt powstał. To polskim biochemikom świat zawdzięcza jedyny produkt, który wchodzi w interakcje z fibroblastami, zmieniając strukturę skóry, a produkty jego rozkładu pokonują warstwy naskórka ludzkiej skóry i zwiększają ilość kolagenu w skórze. Powstał produkt o nazwie Kolagen Naturalny.

Pozyskiwany z rybich skór produkt powstaje w polskich laboratoriach, pod okiem doświadczonych biochemików. To żel o zawartości 98% kolagenu, elastyny, wody, kwasu mlekowego.

Jego prosty skład, brak parabenów, dodatków chemicznych gwarantuje doskonałe rezultaty nie tylko dla skóry, ale też skóry alergicznej i z problemami. Kolagenu Naturalnego mogą używać kobiety, mężczyźni, nastolatki, Dzieci to produkt dla wszystkich. Zawsze skuteczny.

Pierwszy skuteczny sposób na zmarszczki

Pierwszym skutecznym sposobem na zmarszczki jest użycie Kolagenu Naturalnego o nazwie Platinum.

kolagendlakobiet.pl Kolagen Naturalny PlatinumUżywamy go na skórę twarzy, szyi i dekoltu. 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Zawsze na mokrą skórę. Smarujemy żelem twarz, szyje i dekolt, odczekujemy 5-8 minut, aż kolagen się wchłonie.

Poczujemy lekkie ściągnięcie skóry, to znak, że kolagen wchłonął się w naszą skórę. Nawilżamy skórę odpowiednim kremem. Platinum ma za zadanie zwiększenie kolagenu, nie jest nawilżaczem. Trzeba zastosować odpowiedni krem.

Stosowanie Platinum bardzo wpływa na głębokość nawilżania skóry, skóra staje się nawilżona dzięki większym porcjom kolagenu. To pierwszy sposób. Na zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Kolagen Naturalny Platinum.

 Drugi sposób na zmarszczki

Uzyskano żel z zawartością 98% kolagenu z rybich skór. To było wielkie osiągnięcie. Kolagen o DNA niemal identyczny jak ludzki. Skuteczny i wyjątkowy. Polscy biochemicy z Pomorza poszli jeszcze o krok dalej. Powstało pytanie co by się stało, gdyby z żelu z zawartością 98% kolagenu odciągnąć wodę?

Rozpoczęto prace. To bardzo żmudne, długotrwałe i trudne działania. Po wielu godzinach prac, w trudnym procesie, działanie w próżni, pod ciśnieniem udało się wypracować metodę odciągania wody z żelu kolagenowego. Uzyskano suchą masę białkową o jedynym możliwym poziomie zawartości czystego białka – kolagenu z doskonałym łańcuchem aminokwasów, który doskonale nadaje się do zwiększania ilości kolagenu w organizmie.

 

Colvita

 

Powstał unikalny nutrikosmetyk kolagen w tabletkach Colvita, suplement diety, który w sposób jednoznaczny wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu.

To czyste białko, które jest identyczne z tym naszym. Jeżeli dostarczymy go do organizmu to zostanie on skierowany w miejsca największego jego deficytu. Jeżeli największy deficyt jest w skórze, są zmarszczki tam pójdzie nadwyżka kolagenu.

My musimy dostarczyć dodatkowe porcje kolagenu, a organizm jest tak mądrym mechanizmem, że sam wie gdzie skierować nadwyżki.

To jest drugi sposób na zmarszczki. Jest o tyle inny, ze działa od wewnątrz i ma wpływ na wszystkie problemy związane z brakiem kolagenu. To kolagen decyduje o długości i jakości życia. Stałe odżywianie komórek tak wysoko przyswajalnym białkiem powoduje wzrost jakości kolagenu , a właściwie naszego życia.

Działa od wewnątrz, ma najszerszy zakres działania, działa nawet na najmniejszy problem skóry, tkanki łącznej, włosów, paznokci. Na wszystko.

Dlaczego?

Bo nasz organizm jest zbudowany z białek. Najważniejsze z nich to właśnie kolagen. Jego dobry stan w naszym organizmie gwarantuje doskonałą jakość życia i zanikanie problemów związanych z jego brakiem. Zmarszczki, popękane naczynka, trądzik, sucha skóra. To wszystko ustępuje z czasem. Takie są 2 najbardziej skuteczne rozwiązania w dzisiejszej kosmetologii. Na zmarszczki i nie tylko.

1) Kolagen Platinum –

stosujemy punktowo, na skórę twarzy szyi i dekoltu. Likwidujemy (zmniejszamy) zmarszczki, wszystkie problemy w tym obrębie, przebarwienia, plamy na skórze, drobne blizny.

2) Kolagen w kapsułkach –

działa od wewnątrz, podnosi poziom kolagenu działając na cały organizm. Podnosi jakość życia.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge