BB CC DD kremy wielozadaniowe
avatar

http://kolagendlakobiet.pl/kolagen-nazmarszczki

Kremy BB i CC DD: kosmetyki wielozadaniowe

Nawilżają, matują i odmładzają. Jednocześnie rozświetlają optycznie cerę, wyrównują jej koloryt, i ukrywają niedoskonałości. Mają naprawdę wszystko, czego trzeba, by skóra wyglądała naturalnie, promiennie i świeżo. I to szybko, za jednym ruchem. Kremy BB są naprawdę świetne!

Piękna skóra jest zawsze dobrze wypielęgnowana. By jednak była perfekcyjna, trzeba jej pomóc za pomocą optycznych sztuczek, czyli składników rozświetlających, pigmentów maskujących niedoskonałości takie jak rozszerzone naczynka i pory skóry, przebarwienia, zmarszczki, zmęczony szary koloryt czy cienie pod oczami.

Z takimi wyzwaniami najlepiej radzą sobie nowoczesne kosmetyki pielęgnująco-upiększające z dwiema literkami w nazwie – BB i CC. Tego typu preparaty najpierw zawojowały rynek azjatycki, bo znakomicie wpisują się w dalekowschodnią ideę dbania o urodę.

Kamuflaż niedoskonałości to istotna kwestia, ale równie ważna jest dbałość o kondycję skóry. Dlatego w krajach Dalekiego Wschodu nawet kosmetyki upiększające muszą mieć równie silne właściwości pielęgnacyjne. To podejście od kilku lat podbija też Europę, świetnie wpisując się w rozkład dnia coraz bardziej zapracowanych kobiet.

 

Krem do cery jasnej lub ciemnej karnacji >>>

BB – balsam upiększający

Tego rodzaju kosmetyk przede wszystkim pielęgnuje skórę, nawilżając ją. Jednocześnie ma właściwości koloryzujące i za jednym pociągnięciem nadaje skórze miłą gładkość i ładny, wyrównany odcień. W zależności od wyspecjalizowanych zadań,  może dodatkowo matować cerę, łagodzić podrażnienia czy prasować zmarszczki.

CC – korekta koloru

Podobnie jak BB to preparaty wielozadaniowe. Są połączeniem korektora i kremu tonującego. Zazwyczaj lepiej maskują niedoskonałości w postaci rozszerzonych naczynek, szarego odcienia, przebarwień, blizn i wyprysków niż kremy BB. Z tego m.in. powodu częściej sięgają po nie kobiety dojrzałe. Wychodząc naprzeciw takiemu zapotrzebowaniu, w kosmetykach typu CC producenci zwykle umieszczają również składniki odmładzające. 

W kremie maskującym COLWAY BB CC DD – Efekt: zero niedoskonałości, 100% naturalnego wyglądu, czyli wszystko, czego potrzebuje skóra dojrzałej kobiety.

DD – odmładzanie

 To, jak na razie, najmłodsze „dziecko” w kosmetycznej rodzinie alfabetycznej, którego skrót od Dynamic Do-all można tłumaczyć jako krem, który „robi wszystko”. Chociaż nie jest powszechnie dostępny na rynku polskim ( COLWAY jest pionierem w Polsce), wiadomo, jakie krem ma działanie.

Krem DD zapewnia nie tylko jeszcze lepsze właściwości pielęgnacyjne i maskowanie niedoskonałości skóry niż jego poprzednicy, ale wyróżnia się właściwościami przeciwzmarszczkowymi i rozświetlającymi, które optycznie ujmują lat. Jest więc przeznaczony dla skóry dojrzałej, która potrzebuje silnego odżywienia i ma zwykle również wiele do ukrycia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge